search
top

PRVENSTVO HRVATSKE U KATAMA I BORBAMA

Ovog vikenda 15.12.2018. održan je posljednji turnir u 2018. godini. Radi se o Prvenstvu Hrvatske u katama koje se održalo u Varaždinskim Toplicama, a na istome su podjeljenje i nagrade za prvenstvo Hrvatske u borbama za što su naši natjecatelji skupljali bodove tjekom cijele sezone.

Svi naši natjecatelji su osvojili medalju i time pokazali da su i vrsni tehničari:

Fran Ivan Lukačić 3.mjesto

Iako je Leopold Jurčević osvojio brončanu medalju, u prvim kolima je zadivio suce izvedbom kate te tako dobio posebnu nagradu za najbolje izvedenu katu.

Kao klub smo ostvarili odličan uspjeh na ovom prvenstvu i tako se plasirali na drugo mjesto kao najuspješniji klub u katama.

Moramo se pohvaliti da i ove godine klub je proglašen najuspješnijim klubom u borbama u protekloj sezoni i tako dobio posebno priznanje u obliku plakete. Također i naši članovi su osvojili svoje pojedinačne medalje za uspješnost: